Finn din hytteforening her

Bergli vel

Styrets leder: Roy Stensgaard

Telefon: 917 17 878

E-post: rstensga@online.no

Dagalifjell hyttegrend

Styrets leder: Tom Myhre

Telefon: 406 39 215

E-post: tmyhre55@online.no

________

Forretningsfører: Karl Trygve Madsen

Telefon: 950 60 178

E-post: thueveien@hotmail.com

Fjellsnaret 1 hytteeierforening

Styrets leder: Ragnhild Røvde

Telefon: 481 09 221

E-post: ragnhildroevde@gmail.com

Fjellsnaret ligger nydelig plassert på solsiden i Uvdal. Ti grunneiere har i samarbeid med kommunen utviklet et område for fritidsbebyggelse, med høy fremtidsrettet standard, og sterk lokal forankring.

Fjellsnaret ligger øverst i Nummedal nordøst for Fv40, med utsikt mot Hardangervidda Foreningen har ca 45 medlemmer

Fjellsnaret 2 hytteeierforening

Styrets leder: Christian Steimler

Telefon: 951 70 029

E-post: csteimler@gmail.com

Hallandslie hytteforening

Styrets leder: Gerd Mejlænder-Larsen

Telefon: 934 83 734

E-post: gerd@mejlarsen.no

Hallandslie Hytteforening ble etablert påsken 2013, ligger i åsen ned mot Dagali og består av hytteeiere på «nedre» og «øvre» felt.

 

 

Høk hytteforening

Styrets leder: Per-Ole Aas-Haug

Telefon: 982 82 250

E-post: per-ole@cajsa.no

 

Larsseter hytteforening

Styrets leder: Petter Knutsen

Telefon: 901 58 176

E-post: phk@online.no

Slåtteli hytteeierforening

Styrets leder: Magne Valen-Sendstad

Telefon: 958 77 822

E-post: magne.valen.sendstad@gmail.com

Slåtteliseter ligger i Smådøl, ca. 5 km. fra avkjøringen ved Ånevann på FV 40. Foreningen organiserer omtrent 30 hytteeiere.

Gå til hjemmeside

 

 

Torsetlia hytteforening

Styrets leder: Øystein Løland

Telefon: 922 66 980

E-post: loland.oystein@gmail.com

Tunlia hytteforening

Styrets leder: Jon Nyvoll

Telefon: 924 68 365

E-post: jon@byggmester-nyvoll.com

Hytteforeningen i Uvdal alpinsenter (HUA)

Styrets leder: Stian Gyllenhammar

Telefon: 47440325

E-post: stian.gyllenhammar@woodplc.com

Uvdal hyttegrend

Styrets leder: Iens Ludvig Høst

Telefon:

E-post: iens.ludvig.host@gmail.com

Forretningsfører: Per Bjarne Lyngstad pb-lyng@online.no

Vastulan hytteeierforening

Interimstyrets leder: Knut Oppegaard

Telefon: 90020370

E-post: knuto@online.no

Foreningen er under dannelse og har første ordinære generalforsamling påsken 2022. Det er etablert et interimstyre.

Vestlia vel

Styrets leder: Jon Arild Bjercke

Telefon: 92250403

E-post: vestliavel@gmail.com