Hvem skal jeg kontakte?

På denne siden finner du en oversikt over kontaktpersoner i Dagalifjellets vel. Nederst på siden finner du også et kontaktskjema som kan benyttes, dersom du er usikker på hvem som er rett mottaker for din henvendelse

Jan Bruserud

Leder
Telefon: 901 26 210
E-post: jan@bruserud.no

Liv-Runi E. Syvertsen

Nestleder
Telefon: 915 46 150
E-post: liv-runi.syvertsen@akersolutions.com

Ole Herman Nordby

Kasserer
Telefon: 934 40 094
E-post: ohnordby@gmail.com

Hans Christian Bjørkto

Leder Dagalifjell Løypelag
Telefon: 926 89 760
E-post: jbjorkto@online.no

Per Hægstad

Ansvarlig for stier og løyper
Telefon: 958 85 074
E-post: haegstad@online.no

Reino Skjøtskift

Ansvarlig for sponsorarbeid og politisk arbeid
Telefon: 901 78 927
E-post: post@torsetlia.no

Marius Nilsen

Arrangementsansvarlig
Telefon: 454 15 590
E-post: marius@hnprosjekt.no

Knut Oppegaard

Sekretær / Ansvarlig for sponsorarbeid
Telefon: 900 20 370
E-post: knuto@online.no

Gunnar Mathiesen

Ansvarlig for rekruttering
Telefon: 916 20 971
E-post: gunnar.mathiesen@glinvest.no

Erling Christoffersen

Leder fiskekomite
Telefon: 913 72 728
E-post: erling@solskjermingsgruppen.no

Birger Svensson

Leder valgkomite
Telefon: 977 28 810
E-post: adv.svensson@gmail.com

Send oss en melding!